Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część matematyczno-przyrodnicza: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez dobrze ze to nie matura, 28 kwietnia 2010 r. o 11:24
A myślałam, że tylko u mnie w klasie wszyscy jesteśmy idiotami ze ścisłych ;P Ja miałam nadzieję na 40+, ale po dzisiejszym dniu stwierdzam, że 30+ i będę szczęśliwa ! To była makabraaa !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakraa;// U mnie w szkole to nawet nauczyciele są zaskoczeni że był tak trudnyy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie pOrazka... dla reszy tez ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o wee xddd. masakrycznie .;/// pozdro Dla gim w Krasnosielcu :D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama chemia, bardzo dziwny test.. mało matmy ;/ i trudny ogolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był bardzo specyficzny . Dużo chemii, biologi i fizyki. Moja szkoła jest załamana. nie ma osoby ktora by zrobiła to świetnie. Ogolnie test był beznadziejny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakraaa.. u mnie wszyscy pisali do samego konca i i tak niektorzy nie zdazyli.. :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w szkole nawet nieźle, Sam liczę na 49 punktów z tego co wiem to błąd mam tylko w tym radioaktywnym gazie reszta nawet prosta ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był tragiczny, trzeba było się trochę zastanowić i można było napisać - liczę na 45+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś z dupy chyba wyjął te zadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś masakra ten dzisiejszy test.. Naszczęście pytania zamknięte dla mnie były łatwe .... gorzej z zamkniętymi ;/;/ Jak bd mieć 30 pkt to będe się cieszyć jak nie wiem co Hahahaha.... Ale bądźmy dobrej myśli xD;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był najtrudniejszy test jak dotychczas napisałam no ludzie ! Czy Ci egzaminatorzy, robili nam na złość czy co? robiłam test z poprzednego roku był strasznie łatwy, a ten co?! Szału można dostać!! Liczyłam na jakieś walce, stożki kule no cóż nie wiem obliczanie czasu takie łatwe sranie w banie. A tu co? GRR -,-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa, mi tam się mniej podobały zamknięte, miałam wątpliwości, albo strzelałam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test bardzo trudny a podobno testy sa przygotowywane dla pzecietnego ucznia.. heh no ale nie ma co narzekac z polskiego byl prosty to z matmy musial byc trudny ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porazka ten test. Test jak dla maturzysty poprostu;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN TEST TO BYŁ JAKIŚ ŻART ZE STRONY UKŁADAJĄCYCH czy co ?;//// N I G D Y W Z Y C I U N I E W I D Z I A L A M C Z E G O S G O R S Z E G O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszmar, masakra jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm, trudne pytania zamknięte, chyba nikt sie nie spodziewał ze temat prowadzący bd tak masakrycznie głupi. otwarte ok gorzej z zamkniętymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmaassaakkrraa.......... chyba najtrudniejszy dotychczas... matma nie byla zla ale reszta szok!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...